متن کامل

گاو صندوق ضد سرقت خانگی کاوه

مهم ترین دلیل خریدن گاوصندوق خانگی حفاظت از دارایی های با ارزش انه در برابر سرقت است. اگر قرار بر این باشد که در خانه وسایل گران قیمتی مانند اوراق  سهام ، اسناد و مدارک ، طلا و سکه ، پول و ارز و مجموعه های کلکسیون و…نگه داری کنید باید امنیت آنها را نیز تامین کنید. اگر یک گاوصندوق بی کیفیت در منزل داشته باشیم  به معنای این است که هر آنچه که دزد در پی آن است یک جا جمع کرده ایم  و درحقیقت به دزد هدیه کرده ایم. بنابراین فقط یک گاوصندوق ضد سرقت خانگی می تواند این نیاز شما را مرتفع کند.

گاوصندوق ضد سرقت کاوه

گاوصندوق ضد سرقت به این معنی است که سارق به هیچ عنوان نمی تواند به محتویات گاوصندوق دسترسی پیدا کند. در حقیقت یک گاو صندوق ضد سرقت خانگی باید برای کلیه تکنیک های دزدان راه کار داشته باشد.

روش های متداول سرقت از گاوصندوق

عموما سرقت از گاوصندوق از چند طریق قابل انجام است:

دیلم درب گاوصندوق

بردن خود گاوصندوق

سوراخ کردن درب گاوصندوق

آتش زدن گاوصندوق

استفاده ازابزار های برش

صندوق نسوز کاوه با یک قرن سابقه درخشان در ساخت گاوصندوق چندین محصول جهت استفاده در منازل را طراحی و به مشتریان گرامی ارائه می کند. کلیه گاوصندوق های ضد سرقت کاوه مجهز به سیستم ضد سرقت داخلی هستند. این سیستم هوشمند و بسیار قدرتمند در داخل صندوق تعبیه شده و از بیرون قبل رویت نمی باشد. به همین دلیل از کار انداختن آن برای دزدها تقریبا غیر ممکن است.

سیستم ضد سرقت گاوصندوق کاوه توانایی تشصی این که درب گاوصندوق توسط صاحب آن در حال باز شدن است یا این که یک سارق در حال سعی برای گشودن آن است را دارد. به همین دلیل در هنگام سرقت، درب  گاوصندوق را از داخل قفل می کند. در چنین زمانی سارق امکان باز کردن گاوصندوق را ندارد

از جمله محصولات کاوه که مجهز به این سیستم هوشمند هستند و برای مصارف خانگی نیز استفاده می شوند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

گاوصندوق 550s سوپر کاوه

گاوصندوق 750s سوپر کاوه

گاوصندوق 1000s سوپر کاوه

11 اسفند 1397
تعداد بازدید: 1074

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×