متن کامل

امروزه با توجه به گسترش نقدینگی وهمچنین با توجه به تورم و کاهش ارزش پول ملی ،مردم تمایل بیشتری به نگهداری ارز و طلا پیدا کرده اند،یکی از مواردی که در این مواقع مطرح است،محلی برای حفظ و نگهداری از این دارایی ها می باشد.

اصولا دو روش کلی برای این کار وجود دارد: صندوق امانات بانک و گاوصندوق

در مورد صندوق امانات بانک شما آرامش بیشتری نسبت به گاوصندوق خواهید داشت زیرا مطمئن هستید که سیستم های امنیتی بانک به خوبی کار خود را انجام میدهند(اگرچه مواردی از تعرض به سیستم های امنیتی بانک در ایران وجود دارد.) ولی ضعف صندوق امانات در دسترس نبودن آن برای مواقع خارج از ساعات بانک است.

درمورد گاوصندوق این ضعف وجود ندارد.

حال این بحث مطرح میشود، چه گاوصندوقی خریداری کنیم که خیالمان از بابت امنیت دارائی هایمان آسوده خاطر باشد.

شرکت های زیادی در زمینه تولید و واردات گاوصندوق در ایران فعال هستند که محصولات مختلفی با درجات کیفی متفاوتی تولید یا وارد می کنند.

یکی از معروف ترین شرکت های تولیدکننده، شرکت گاوصندوق کاوه می باشد که از سال 1300 فعالیت خود را دراین زمینه شروع کرده است. دارای تنوع محصولات زیادی می باشد که سری صندوق های سدید این شرکت و همچنین صندوق های ضدسرقت آن برای منازل مناسب می باشد.

گاوصندوق نیکا یکی دیگر از شرکت های فعال در زمینه واردات گاوصندوق می باشد،محصولات این شرکت از دو کشور کره و چین وارد می شوند که محصولات ضدسرقت کره ای آن درمنازل مناسب تر است.

گاوصندوق گنجبان تولیدکننده انواع گاوصندوق های خانگی،اداری و بانکی می باشد که از لحاظ تنوع تولید و سفارشی سازی،یکی از شرکت های پیشرو دراین زمینه می باشد. کارخانه گاوصندوق گنجبان در دهه 60 کارخود را در قرچک ورامین آغاز نمود و تا به امروز دراین زمینه فعال است.

گاوصندوق گنجینه و گاوصندوق دفینه،هردومربوط به شرکت گاوصندوق گنجینه مهرپارس می باشد،نیز از شرکت های تولید کننده گاوصندوق است.کارخانه این شرکت در سمنان تاسیس شده است و در زمینه تولید انواع درب های ضدانفجار و گاوصندوق های دیجیتال فعالیت دارد،محصولات این شرکت از لحاظ کیفی و ظاهری جزو محصولات با کیفیت این صنعت است.

29 خرداد 1398
تعداد بازدید: 278

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×