متن کامل

یکی از جدیدترین و بهترین گاوصندوق های موجود در بازار ایران برند گاوصندوق بویل کره می باشد که با عنوان گاوصندوق نیکا در ایران عرضه می شود. گاوصندوق نیکا یک برند وارداتی می باشد که صندوق های خود را از دو کشور چین و کره جنوبی تامین می کند. صندوق های هتلی یا صندوق های تک جداره از کشور چین و صندوق های نسوز و چند جداره از کشور کره وارد می شود.

گاوصندوق های کوچک با پیشوند SFT نام گذاری شده اند بیشتر برای نصب در کمد مناسب می باشند و مقاومتی در برابر آتش سوزی ندارند و برای جلوگیری از دسترسی عادی در برابر دزد خانگی،پرستار بچه یا نظافتچی و امثالهم مناسب می باشند و در برابر سارقین مقاومت آنچنانی از خود نشان نمی دهد.

گاوصندوق نیکا

گاوصندوق های کره ای این شرکت به سه نوع مختلف تقسیم بندی می شوند:

سری اول با پیشوند BST نام گذاری شده اند، جزو صندوق های پرفروش این برند می باشد که در12 سایز مختلف تولید شده اند، این گاوصندوق ها برای مصارف خانگی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند و دارای مقاومت یک ساعت در برابر حریق با دمای 1000 درجه سانتیگراد می باشند و در این دما قادر به حفاظت از محتویات صندوق می باشند همچنین این گاوصندوق ها مقاومت خوبی در برابر سارقان از خود نشان داده اند که در زیر تصاویر بعضی از این صندوق ها که توسط سارقین مورد تخریب قرارگرفته اند و با وجود آسیب فراوان درب آنها باز نشده است، قرارداده شده است.

گاوصندوق نیکا BST610

سری دوم گاوصندوق های نیکا با پیشوند BFB نام گذاری شده اند.این صندوق ها دارای سیستم قفل ضد سرقت می باشند که نسبت سری بعدی BST از امنیت بالاتری برخوردار هستند،

گاوصندوق ضد سرقت نیکا

سری سوم صندوق های نیکا فایل های بایگانی این شرکت می باشند که در سه مدل BIF200 و BIF300 و BIF400 فایل های 2کشو و3 کشو و4 کشو جهت نگهداری اسناد می باشد.

فایل 2 کشو نیکا

22 تیر 1398
تعداد بازدید: 1044

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×