متن کامل

این صندوق امانات از شعبه بلوار Clear Lake City Chase ، که توسط طوفان هاروی دچار آسیب شد ، آمده است.

این صندوق امانات مربوط به  شعبه بلوار Clear Lake City Chase ، که توسط طوفان هاروی و سیل آسیب دید می باشد

مقامات برخی از بانکهای کانکتیکات می گویند که تعداد افرادی که صندوق های امانات را اجاره می کنند در سالهای اخیر کاهش یافته است.

مقامات برخی از بانکهای کانکتیکات می گویند که تعداد افرادی که صندوق های امانات را اجاره می کنند در سالهای اخیر کاهش یافته است

یک تغییر فرهنگی در بین مصرف کنندگان در مورد آنچه با ارزش است  و کجا می توان آن را ذخیره کرد در حال رخ دادن است و  به تدریج در حال کاهش صندوق های امن ، هم در کانکتیکات و هم در سراسر آمریکا هستیم.

 

اگرچه شك وجود دارد كه صندوقهای امانات كاملاً ناپدید شوند ، توماس مونگلو ، رئیس انجمن بانكداران کانتیكت و مدیر ارشد اجرایی گفت: "شعبه های جدید صندوق امانات جدیدی در اختیار ندارند."

 

لورا ویتز ، معاون رئیس جمهور و رئیس هیات مدیره در Bankwellwell مستقر در نیویورک ، گفت که در حالی که هر یک از 12 شعبه موسسه مالی دارای صندوق امانات برای اجاره هستند ، تنها 48 درصد صندوق ها اجاره داده می شوند.

 

مواردی جهت استفاده از صندوق امانات

 موارد مناسب جهت نگهداری در صندوق امانات شامل اصل اسناد اصلی ، مانند شناسنامه ، کارهای املاک ، عنوان خودرو و اوراق پس انداز آمریکا است که به اوراق بهادار الکترونیکی تبدیل نشده اند. یادگاری های  خانوادگی ، مجموعه های ارزشمند ، تصاویر یا فیلم های خانوادگی بیمه و عکس های قدیمی  است.

 

 توجه داشته باشید که از صندوق امانات بانکی خود برای ذخیره هر چیز دیگری که ممکن است برای دسترسی سریع یا هنگام باز بودن بانک لازم نباشد استفاده نکنید. این می تواند شامل گذرنامه و اصل "وکالت" شما باشد که به دیگران اجازه می دهد تا تجارت خود را انجام دهند یا از طرف شما در مورد مراقبت های پزشکی تصمیم بگیرند. برای راهنمایی درباره محل ذخیره وصیت نامه اصلی خود ، براساس قوانین ایالتی در مورد آنچه مورد نیاز یا توصیه می شود با وکیل خود مشورت کنید.

 

 بهتر است پول خود را در حساب سپرده بانکی ، مانند حساب پس انداز یا گواهی سپرده ، گاوصندوق خانگی یا صندوق امانات سپرده گذاری کنید. وجه نقدی که در حساب بانکی نیست ، توسط بیمه FDIC  محافظت نمی شود ، که فقط سپرده های حساب های سپرده را در موسسات بیمه شده بیمه می کند و فقط در موارد نادری در صورت عدم موفقیت بانک. صندوق امانات یک حساب سپرده نیست ، بنابراین محتویات ، از جمله پول نقد ، چک یا سایر اشیاء با ارزش ، بیمه نمی شوند

 

 شرایط قرارداد اجاره صندوق امانات را بخوانید. بانک ممکن است آنچه را که می توانید در صندوق نگه دارید ، از جمله وجه نقد محدود کند.

 

 هیچ صندوق امانات یا گاوصندوق منزل کاملاً از سرقت ، آتش سوزی ، سیل یا سایر خسارات و آسیب ها مصون نیستند. با قرار دادن وسایل در کیسه های پلاستیکی ضد آب ، ظروف پلاستیکی یا سایر ظروف پلاستیکی که قابل بازسازی هستند ، اقدامات احتیاطی از جمله محافظت در برابر صدمه در برابر آب را در نظر بگیرید. و ، در صورت از بین رفتن یا سرقت اطلاعات را در مورد کلید صندوق امانات مانند شماره صندوق و نام بانک خود یا در نزدیکی آنها نگهداری نکنید.

به گفته تانیا ترواکس ، مدیر روابط عمومی بانک ، یکی دیگر از موسسات مالی مستقر در فیرفیلد ، نیو تاون پس انداز ، دارای صندوقهای امانات در 14 شعبه آن است. شبکه شعب این بانک شامل مکان هایی در آکسفورد و شلتون است.

 

تروکس گفت: "ما در صندوق های امانات به طور کلی متوجه روند مشخصی نشده ایم." "ما می دانیم که آنها هنوز هم برای ذخیره اسناد اصلی و اشیاء با ارزش مرتبط هستند."

 

به گفته دیوید مک گوین ، رئیس شرکت مشاوره مستقر در هوستون ، متخصصان بانکی  که مشاوره بانک ها و اتحادیه های اعتباری را انجام می دهد در بررسی های صنعت بانکی نشان می دهد که اجاره کننده صندوق امانات 50 ساله یا مسن تر هستند.

ویتز گفت هیچکدام از دو پسرش که در سن 30 سالگی هستند ، دارای صندوق امانات نیستند و به جای آن می توانند اشیاء با ارزش را در یک گاوصندوق در خانه نگهداری کنند.

او گفت: "این یک امر نسلی است."

جری پلوارد ، رئیس پوشش بیمه سپرده گذاری صندوق های امانات ، گفت  جوانان اکنون تمام برنامه های بانکی خود را از طریق برنامه های تلفن همراه انجام می دهند ، "آنها شعبه فیزیکی بانک را به عنوان یک ویژگی ضروری نمی بینند.

پلوارد گفت: "بسیاری از جوانان در حال ذخیره اسناد مهم در ابر (رایانه) هستند."

مونگجلو گفت ، دلیل دیگری که کمتر شعب دارای صندوق های امانات هستند ، قوانینی است که وزارت امور بانکی کانکتیکات در مورد صندوق ها وضع کرده اند.

24 مهر 1398
تعداد بازدید: 759

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×