متن کامل

در عصر دیجیتالی امروز ، که در ظاهر هر چیزی که مهم است "در فضای ابری" ذخیره شود ، یک صندوق امانات بانک به عنوان یادگاری از گذشته نه چندان دور است. صندوق امانات می تواند از اسناد و مدارک مهم و دارایی های با ارزش محافظت کند.

صندوق امانات برای همه چیز انتخاب عاقلانه ای نیست. ما با کارشناسان صحبت کردیم تا لیستی از نه موردی را برای شما آماده کرده ایم که از نگهداری آن ها در صندوق امانات خود پشیمان می شوید ، که شبها ، تعطیلات یا حتی آخر هفته ها در دسترس نیست. در عوض ، یک کارشناس توصیه می کند وسایل مهم مورد نیاز برای دسترسی مکرر را در یک گاوصندوق ضد حریق که به کف پیچ می شود ذخیره کنید.

پول نقد
کارشناسان هشدار می دهتد ، نگه داشتن پول نقد در صندوق امانات به دلایل مختلف ایده خوبی نیست. در مرحله اول ، اگر به صورت اورژانسی به پول احتیاج دارید ، اما بانک بسته است ، شانسی ندارید. دوم ، پول به دلیل اثر تورم ، قدرت خرید را به مرور زمان از دست می دهد. بهتر است پول را در یک حساب با بهره یا گواهی سپرده قرار دهید. سوم ، برخی از بانکها صریحاً نگه داشتن پول در صندوق امانات را ممنوع اعلام می کنند.

گذرنامه
فرض کنید شما مدیر یک شرکت هوایی بین المللی یا مدیر اجرایی تجارت جهانی باشید ، احتمالاً نیازی به گذرنامه خود ندارید. بنابراین وسوسه انگیز است که آن را در صندوق امانات ذخیره کنید. توصیه ما: از وسوسه خودداری کنید.

سفر برنامه ریزی شده یک چیز است ، اما سفرهای اضطراری با توجه به ماهیت آنها برنامه ریزی نشده است - و به ناچار در ساعات غیر بانکی بوجود می آیند. کودکی که هنگام تحصیل در خارج از کشور مریض می شود یا والدینی که در هنگام مسافرت بین المللی دچار حادثه شده اند .

کپی اصلی وصیت نامه 

مدارک آموزشی
مدارک وکالتی
دستورالعمل های پزشکی
جواهرات و مجموعه های بیمه نشده
کلیدهای یدکی
موارد غیرقانونی یا خطرناک
 

7 آذر 1398
تعداد بازدید: 1198

نظرات

مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×