راهنمای استفاده از گاوصندوق های آیکو 
1. ابتدا درب کاور محل باطری ها را باز نموده و 4 عدد باطری قلمی را جایگزاری نمایید . بعد از چند ثانیه پیام GOOD بر روی صفحه نمایش نمایان میگردد
باز کردن درب صندوق :
• کلید مکانیکی صندوق را وارد قفل نموده و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید 
• نیمی از سطح صفحه پنل را با دست لمس نموده تا صفحه کلید روشن شود 

ادامه مطلب...

یکی از جدیدترین و بهترین گاوصندوق های موجود در بازار ایران برند گاوصندوق بویل کره می باشد که با عنوان گاوصندوق نیکا در ایران عرضه می شود. گاوصندوق نیکا یک برند وارداتی می باشد که صندوق های خود را از دو کشور چین و کره جنوبی تامین می کند.

ادامه مطلب...

فردی که پس از سرقت دو میلیاردی تومانی از یکی برج های شهرک غرب تهران به  کشور افغانستان فراری شده بود، دستگیر شد.

هفدهم فروردین ماه امسال، فردی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و اظهار داشت که آپارتمانش در یکی از برج‌های شهرک قدس تهران مورد سرقت قرار گرفته و سارقان باتوجه به عدم حضور صاحب خانه در تعطیلات نوروز وارد خانه شده و دست به سرقت زده‌اند.

ادامه مطلب...

از آنجایی که گاوصندوق کاوه دارای شهرت خاصی در ایران و کشورهای همسایه است مورد اعتماد مردم است. گاوصندوق کاوه به عنوان اولین دارنده گواهینامه استانداردهای بین المللی از جمله CE از سال ۱۳۰۰ هجری شمسی فعالیت خود را در ساخت تجهیزات اداری آغاز نموده است. سپس به عنوان اولین تولید کننده گاوصندوق نسوز و سایر ادوات اداری ایمنی در ایران و خاورمیانه ادامه کار داده است. این گروه صنعتی در سال ۱۳۱۱ که قانون ثبت شرکت‌ها در کشور عزیزمان جاری گردید. با شماره ثبت ۸۱۷۰ در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده و نام و نشان علامت تجاری (برند) آن نیز طی شماره ۱۱۲۳۱۷ در اداره ثبت مالکیت‌های صنعتی ثبت و سپس شرکت با اقدامات اصلاحی در سال ۱۳۷۶ به عنوان شرکت سهامی عام وارد سازمان بورس اوراق بهادار تهران شد. همچنین نام و نشان تجاری شرکت ثبت جهانی گردید.

ادامه مطلب...

بازار متشکل ارزی بزودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و بررسی‌ها نشان می‌دهد که نقش های اول این بازار در مرحله اول صرافی‌ های مجاز خواهند بود و بانک مرکزی نیز به‌ عنوان بازارساز حضور خواهد داشت و از معاملات این بازار یک نرخ بینابینی برای ارز بدست خواهد آمد.

ادامه مطلب...

امروزه با توجه به گسترش نقدینگی وهمچنین با توجه به تورم و کاهش ارزش پول ملی ،مردم تمایل بیشتری به نگهداری ارز و طلا پیدا کرده اند،یکی از مواردی که در این مواقع مطرح است،محلی برای حفظ و نگهداری از این دارایی ها می باشد.

ادامه مطلب...

طبق رسمی قدیمی ایرانیان با پایان سال آموزشی و در اواخر بهار و اوایل تابستان بازار جا به جایی ها داغ می شوند یکی از مواردی که حمل آن به نوعی دغدغه می باشد حمل گاوصندوق می باشد.وجود یک گاوصندوق ایمن در هر منزل برای حفاظت از دارایی ها ، اسناد ،پول ، طلا و غیره امری ضروری می باشد ولی در عین حال حمل و جا به جایی گاوصندوق هم فرایند سخت و تخصصی می باشد و به همین دلیل بسیاری از کسانی که منزل اجاره دارند از خرید گاوصندوق برای منزل اجتناب می کنند

ادامه مطلب...

گاوصندوق مناسب منزل چه نوع گاوصندوقی هست

در انتخاب گاوصندوق مناسب منزل باید به موارد خاصی توجه کرد . در چند سال اخیر با توجه به افزایش قیمت روزانه کالا های و بی ارزش شدن پول ملی هم نیاز به خرید گاوصندوق بیشتر شده و هم قیمت گاوصندوق مناسب نیز بالا رفته است به همین دلیل مردم در انتخاب گاوصندوق به جای انتخاب گاوصندوق مناسب منزل بیشتر به انتخاب گاوصندوق ارزان و غیر ایمن روی آورده اند که این گاوصندوق ها یا بسیار سبک هستند یا بسیار بدنه ضعیفی دارند و دزدان به راحتی قادر به بازگشایی یا بردن این صندوق ها هستند. با توجه به اینکه هدف از خرید گاوصندوق نگه داری اسناد و دارایی های ارزشمند است شایسته است که معیار ارزان بودن را کنار گذاشته و به امنیت گاوصندوق اهمیت بیشتری دهیم تا با خرید گاوصندوق ارزان کلیه دارایی های خود را به آسانی در اختیار در دزدان قرار ندهیم

ادامه مطلب...

با توجه به اینکه اسلحه ابزاری است که نباید در دسترس افراد عادی و بدون مجوز حمل اسلحه قرار گیرد نگهداری آن در گاوصندوق امن امری ضروری می باشد در مقاله زیر سعی می کنیم انواع گاوصندوق اسلحه موجود در بازار ایران را معرفی کنیم گاوصندوق های اسلحه به دو نوع تقسیم شده است
گاوصندوق های کمدی و گاوصندوق های نسوز
گاوصندوق های اسلحه کمدی و....

گاوصندوق اسلحه

ادامه مطلب...

گاو صندوق ضد سرقت خانگی کاوه

مهم ترین دلیل خریدن گاوصندوق خانگی حفاظت از دارایی های با ارزش انه در برابر سرقت است. اگر قرار بر این باشد که در خانه وسایل گران قیمتی مانند اوراق  سهام ، اسناد و مدارک ، طلا و سکه ، پول و ارز و مجموعه های کلکسیون و…نگه داری کنید باید امنیت آنها را نیز تامین کنید. اگر یک گاوصندوق بی کیفیت در منزل داشته باشیم  به معنای این است که هر آنچه که دزد در پی آن است یک جا جمع کرده ایم  و درحقیقت به دزد هدیه کرده ایم. بنابراین فقط امن ترین گاوصندوق ضد سرقت خانگی می تواند این نیاز شما را مرتفع کند.

گاوصندوق ضد سرقت
ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×