در عصر دیجیتالی امروز ، که در ظاهر هر چیزی که مهم است "در فضای ابری" ذخیره شود ، یک صندوق امانات بانک به عنوان یادگاری از گذشته نه چندان دور است. صندوق امانات می تواند از اسناد و مدارک مهم و دارایی های با ارزش محافظت کند.

ادامه مطلب...

یک خانه باید یک پناهگاه و یک محل امن باشد. شما باید از اینکه افراد خانواده شما در برابر خطرات مختلفی که ممکن است به آنها آسیب برساند در امان باشند مطمئن باشید

برای جلوگیری از انواع اتفاقات ، باید آنرا به خانه ضد اتفاقات ناگوار!! تبدیل کنید. این کار بسیار ساده است اگر مراحل خاصی را را انجام دهید

در اینجا 10 راه آسان برای ایمن سازی و امنیت خانه شما ارائه شده است. این به شما کمک می کند تا از خود ، اعضای خانواده و میهمانان خانه مراقبت و محافظت کنید. از این نکات مؤثر استفاده کنید:

ادامه مطلب...

مقامات برخی از بانکهای کانکتیکات می گویند که تعداد افرادی که صندوق های امانات را اجاره می کنند در سالهای اخیر کاهش یافته است

یک تغییر فرهنگی در بین مصرف کنندگان در مورد آنچه با ارزش است  و کجا می توان آن را ذخیره کرد در حال رخ دادن است و  به تدریج در حال کاهش صندوق های امن ، هم در کانکتیکات و هم در سراسر آمریکا هستیم.

ادامه مطلب...

در اواخر سال ۱۹۸۰ وقتی که فیلییپ پونیز  از کلرادو به سمت نیوجرسی نقل مکان کرد برای نگهداری ساعت های کمیابش نیاز به گاوصندوق دیواری امن داشت. او ساعت‌ها و عتیقه‌جات بسیار گرانبهایی را از سال ۱۹۶۰ در زمان نوجوانی زمانی که در لهستان زندگی می‌کرد جمع کرده بود. سرگرمی او برایش تبدیل به یک حرفه شده بود و زمانی که به نیوجرسی نقل مکان کرد آقای پونیز یک کارشناس حرفه ای بین المللی در زمینه ساعت های قدیمی و قطعات مربوط به آن بود.

ادامه مطلب...

راهنمای استفاده از گاوصندوق های آیکو 
1. ابتدا درب کاور محل باطری ها را باز نموده و 4 عدد باطری قلمی را جایگزاری نمایید . بعد از چند ثانیه پیام GOOD بر روی صفحه نمایش نمایان میگردد
باز کردن درب صندوق :
• کلید مکانیکی صندوق را وارد قفل نموده و در جهت عقربه های ساعت بچرخانید 
• نیمی از سطح صفحه پنل را با دست لمس نموده تا صفحه کلید روشن شود 

ادامه مطلب...

یکی از جدیدترین و بهترین گاوصندوق های موجود در بازار ایران برند گاوصندوق بویل کره می باشد که با عنوان گاوصندوق نیکا در ایران عرضه می شود. گاوصندوق نیکا یک برند وارداتی می باشد که صندوق های خود را از دو کشور چین و کره جنوبی تامین می کند.

ادامه مطلب...

فردی که پس از سرقت دو میلیاردی تومانی از یکی برج های شهرک غرب تهران به  کشور افغانستان فراری شده بود، دستگیر شد.

هفدهم فروردین ماه امسال، فردی با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت و اظهار داشت که آپارتمانش در یکی از برج‌های شهرک قدس تهران مورد سرقت قرار گرفته و سارقان باتوجه به عدم حضور صاحب خانه در تعطیلات نوروز وارد خانه شده و دست به سرقت زده‌اند.

ادامه مطلب...

از آنجایی که گاوصندوق کاوه دارای شهرت خاصی در ایران و کشورهای همسایه است مورد اعتماد مردم است. گاوصندوق کاوه به عنوان اولین دارنده گواهینامه استانداردهای بین المللی از جمله CE از سال ۱۳۰۰ هجری شمسی فعالیت خود را در ساخت تجهیزات اداری آغاز نموده است. سپس به عنوان اولین تولید کننده گاوصندوق نسوز و سایر ادوات اداری ایمنی در ایران و خاورمیانه ادامه کار داده است. این گروه صنعتی در سال ۱۳۱۱ که قانون ثبت شرکت‌ها در کشور عزیزمان جاری گردید. با شماره ثبت ۸۱۷۰ در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده و نام و نشان علامت تجاری (برند) آن نیز طی شماره ۱۱۲۳۱۷ در اداره ثبت مالکیت‌های صنعتی ثبت و سپس شرکت با اقدامات اصلاحی در سال ۱۳۷۶ به عنوان شرکت سهامی عام وارد سازمان بورس اوراق بهادار تهران شد. همچنین نام و نشان تجاری شرکت ثبت جهانی گردید.

ادامه مطلب...

بازار متشکل ارزی بزودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و بررسی‌ها نشان می‌دهد که نقش های اول این بازار در مرحله اول صرافی‌ های مجاز خواهند بود و بانک مرکزی نیز به‌ عنوان بازارساز حضور خواهد داشت و از معاملات این بازار یک نرخ بینابینی برای ارز بدست خواهد آمد.

ادامه مطلب...

امروزه با توجه به گسترش نقدینگی وهمچنین با توجه به تورم و کاهش ارزش پول ملی ،مردم تمایل بیشتری به نگهداری ارز و طلا پیدا کرده اند،یکی از مواردی که در این مواقع مطرح است،محلی برای حفظ و نگهداری از این دارایی ها می باشد.

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×