گاو صندوق کاوه 250KR رمزی

مدل: (250KR)
وضعیت: ناموجود
برند: گاوصندوق کاوه
رنگ:
نوع قفل:

گاوصندوق نسوز کاوه مدل 250 با ارتفاع 62 سانتی عرض 45 سانتی عمق 45 سانت (+6 سانت دستگیره) و وزن 188 کیلوگرمی یکی از محبوب ترین گاوصندوق های تولید شده در شرکت کاوه می باشد که در دو نوع 250K کلیدی و 250KR کلید و رمز تولید می شود. این صندوق دارای ابعاد جمع و جور و قابلیت قرار گرفتن زیر میز می باشد. همچنین ابعاد سطح مقطع داخلی این صندوق به گونه ای طراحی شده است که کاغذ a4 بدون نیاز به تا خوردن در کف صندوق قرار می گیرد. گاوصندوق 250 رمزی کاوه دارای دو زبانه متحرک از روبه رو 1 زبانه متحرک از بالا و پایین و دو زبانه ثابت داخلی در سمت لولا می باشد.گاوصندوق 250 رمزی کاوه موفق به اخذ استاندارد نسوز از موسسه استاندارد ایران به دلیل حفاظت از اسناد و پول های داخل صندوق در برابر حرارت 600 درجه در طول مدت زمان یک ساعت شده است. برای بازگشایی این صندوق باز کردن رمز و قفل کلیدی به صورت همزمان الزامی می باشد. این صندوق در قسمت فضای داخلی به دو طبقه تقسیم شده است همچنین مقسم طبقات قابلیت برداشته شدن را دارد و گاو صندوق 250 رمزی کاوه دارای یک محفظه داخلی با کلید جدا گانه می باشد.همچنین بنا به درخواست مشتری نصب قفل دیجیتال به صورت آپشنال و با قیمت اضافه امکان پذیر می باشد. تفاوت اصلی قفل دیجیتال و مکانیکی در کاربری راحت تر قفل دیجیتال می باشد همچنین کشف رمز قفل های چرخشی مکانیکی به مراتب راحت تر می باشد (نیاز به تخصص بالا)
ابعاد داخلی : ارتفاع 46 عرض 30 و عمق 31
پر فروش ترین گاوصندوق خانگی کاوه
رنگ بدنه طوسی درب سفید
گاوصندوق های نسوز سبک صندوقهای هستند که جهت نگهداری اسناد و اوراق بهادار یا امثال ان در منازل ، دفاتر کار و موسسات کوچک با حجم کار کم مورد استفاده قرار میگیرند. این صندوق ها دارای وزن ها و ابعاد مختلفی می باشند که از 100 تا 500 کیلوگرم متغیر  می باشد.
این نوع صندوقها دو جداره و نسوز می باشندكه فضای بین دو جداره خارجی و داخلي با بتن پرشده است وجود بتن و فرم دیواره ها و کلاف ها اجازه نفوذ حرارت را به داخل نمي دهد.
این نوع صندوقها دارای یک عدد دولابچه و دو عدد لولای کامل می باشند
این نوع صندوقها قابلیت نصب انواع قفل های دیجیتالی را دارند.
مكانيزم زبانه بندي از نوع دورانی سه جهته می باشد
برای دریافت راهنمای گاوصندوق های رمزی کاوه کلیک کنید
آخرین لیست قیمت گاو صندوق کاوه و تعرفه حمل

مشخصات فنی گاو صندوق کاوه 250KR رمزی

مشخصات
گاوصندوق
مصارف اداری :
وزن تقریبی : 190 کیلوگرم
ارتفاع : 62 سانت
عرض : 45 سانت
عمق : 45 سانت
نوع قفل : کلید و رمز مکانیکی
استاندارد نسوز :
قابلیت پیچ شدن :
کشور سازنده : ایران
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×